O nás

Volné pozice v RUAH

Do našeho týmu hledáme:

Pracovníka/pracovnici v sociálních službách v přímé péči

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr nebo i částečný či DPP ve stabilní neziskové organizaci
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • profesní i lidskou podporu týmu
  • možnost vzdělávání a supervize
  • zajímavé finanční ohodnocení

Očekáváme:

  • vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům
  • aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
  • základní znalost práce s PC
  • trestní a občanskou bezúhonnost

Co budete dělat:

  • stanete se součástí týmu, který pečuje o klienty přímo v domácnostech
  • každodenní práce v terénu v okrese Benešov, Sázava
  • budete se aktivně podílet na rozvoji organizace

Chcete-li se stát naším novým kolegou/kolegyní, zašlete nám Vaše CV a motivační dopis na info@ruah-ops.cz.

Nástup možný ihned.

Zdravotní sestru do domácí hospicové péče

Nabízíme:

  • služební auto

Očekáváme:

  • registraci pro samostatný výkon povolání
  • znalosti a zkušenosti v oblasti paliativní péče
  • vysoké pracovní nasazení a chuť zvládat nové příležitosti
  • vlídný a citlivý přístup ke klientům
  • aktivní řidičskou zkušenost (práce v terénu)
  • snahu vzdělávat se
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

  • stanete se součástí týmu, který poskytuje zdravotní a paliativní péči přímo v domácnostech pacientů
  • každodenní práce v terénu v okrese Benešov

Nástup možný od ihned.