Volné pozice

Do našeho týmu hledáme:

Zdravotní sestru pro domácí péči

Nabízíme:

  • práci na hlavní nebo částečný pracovní poměr ve stabilní neziskové organizaci
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • profesní i lidskou podporu týmu
  • možnost vzdělávání a supervize
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební auto
  • zaměstnanecké benefity

Očekáváme:

  • registraci pro samostatný výkon povolání
  • znalosti a zkušenosti v oblasti domácí zdravotní péče
  • ochotu a vysoké pracovní nasazení
  • chuť zvládat nové příležitosti
  • vlídný a citlivý přístup ke klientům
  • odolnost vůči stresu
  • aktivní řidičskou zkušenost (práce v terénu)
  • snahu vzdělávat se
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Co budete dělat:

  • stanete se součástí týmu, který poskytuje zdravotní a paliativní péči přímo v domácnostech pacientů
  • při léčbě budete zachovávat lidskou důstojnost, podporovat klienta i jeho rodinu
  • budete se pohybovat v terénu v okrese Benešov
  • budete se aktivně podílet na rozvoji organizace

Nástup možný ihned.

Chcete-li se stát naším novým kolegou/kolegyní, zašlete nám Vaše CV a motivační dopis na info@ruah.cz.

Pracovníka/pracovnici v sociálních službách v přímé péči

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr nebo i částečný či DPP ve stabilní neziskové organizaci

Očekáváme:

  • vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. nebo akreditovaný kurz pracovníka v soc. službách
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům
  • základní znalost práce s PC
  • trestní a občanskou bezúhonnost
  • aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
  • vlastní automobil

  • stanete se součástí týmu, který pečuje o klienty přímo v domácnostech
  • každodenní práce v terénu v okrese Benešov

Nástup možný dle domluvy

SOCIÁLNÍHO Pracovníka/CASE MANAGERA

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamické organizaci s týmem nadšených lidí
  • spolupráci na rozvoji služeb ve středočeském regionu
  • kreativní a otevřené prostředí
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů a samostatné rozhodování
  • odborný růst, další vzdělávání
  • plný pracovní úvazek a flexibilní pracovní dobu

Očekáváme:

  • Vzdělání VŠ, VOŠ v humanitním či humanitně zdravotním oboru

  • praxe v přímé práci s klienty v systému sociální péče
  • zkušenost se sociálním šetřením situace klientů, orientace na potřeby klientů
  • znalost sociálních služeb, orientace v systému sociální péče a sociálních dávkách
  • nadstandartní organizační, komunikační schopnosti
  • zodpovědnost, preciznost, schopnost samostatné práce
  • psychická odolnost
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

  • Individuální případová práce s klienty a jejich doprovázení

  • sociální poradenství a psychosociální podpora

  • plánování, koordinace a síťování služeb
  • vedení agendy sociální služby
  • aktivní spolupráce a komunikace se zainteresovanými subjekty
  • propagace služby a depistáž klientů
  • zastupování vedoucí odlehčovací služby

Chcete-li se stát naším novým kolegou/kolegyní, zašlete nám prosím nejpozději do 31.8.2021

na e-mail: blahova@ruah.cz Váš CV a 5 motivačních vět, ve kterých nám prozradíte, proč bychom měli spolupracovat právě s Vámi.

Očekávaný nástup říjen 2021.

Staňte se i Vy součástí našeho příběhu

Podpořit naši činnost můžete několika způsoby

Formulář Potvrzení o daru ZDE

Kontaktní údaje

RUAH o.p.s.
Tyršova 2061, 256 01 Benešov
info@ruah.cz

11 + 8 =